Námorná preprava

UŽ OD ROKU 2010

Informácie
o námornej preprave

Naša dopravno-špedičná spoločnosť Doprex od roku 2010 poskytuje svojim klientom aj námornú prepravu nákladnými loďami. Vďaka našim obchodným partnerom neustále rozširujeme portfólio nákladných lodí, preto sme schopní doručiť váš tovar kdekoľvek tam, kam to práve potrebujete. Naše lode majú pravidelné intervaly odchodov, preto sa váš tovar, či už ide o bežnú zásielku alebo netypickú komoditu, dostane na miesto bezpečne a rýchlo. Poďte s nami do celého sveta!

Doprex - Námorná preprava - Informácie

Ďalšie naše služby

Poskytujeme komplexný servis pre našich klientov a neustále skvalitňujeme naše služby. Pre bližšie informácie nás neváhajte kontaktovať, osobne sa zaoberáme každou jednou objednávkou a dopravu vám ušijeme na mieru. Dopravno-špedičná spoločnosť Doprex, spoľahnite sa.

Objednajte si u nás prepravu

Zadajte online dopyt na prepravu a my vám poskytneme naše služby medzinárodného a vnútroštátneho zasielateľstva a dopravy.

© 2023 Všetky práva vyhradené pre Doprex, s.r.o.
Pokračujte výberom nastavení ochrany osobných údajov. Pre viac informácií si prečítajte naše zásady ochrany osobných údajov a zásady používania súborov cookies.