Letecká preprava

UŽ OD ROKU 2013

Informácie
o leteckej preprave

Doprex ako dopravno-špedičná spoločnosť naďalej rozširuje ponuku svojich služieb a od roku 2013 poskytuje prepravu nákladnými lietadlami. V súčasnosti patrí letecká preprava medzi najvýznamnejší a najrýchlejší spôsob prepravy tovaru. Takisto ako aj v námornej preprave, aj v leteckej máme obchodných partnerov po celom svete, preto vieme pohotovo reagovať na požiadavky dopravno-špedičného trhu a našich spokojných klientov. Okrem bežných zásielok vieme doručiť aj váš nadrozmerný tovar.

Doprex - Letecká doprava - Informácie

Ďalšie naše služby

Poskytujeme komplexný servis pre našich klientov a neustále skvalitňujeme naše služby. Pre bližšie informácie nás neváhajte kontaktovať, osobne sa zaoberáme každou jednou objednávkou a dopravu vám ušijeme na mieru. Dopravno-špedičná spoločnosť Doprex, spoľahnite sa.

Objednajte si u nás prepravu

Zadajte online dopyt na prepravu a my vám poskytneme naše služby medzinárodného a vnútroštátneho zasielateľstva a dopravy.

© 2022 Všetky práva vyhradené pre Doprex, s.r.o.
Pokračujte výberom nastavení ochrany osobných údajov. Pre viac informácií si prečítajte naše zásady ochrany osobných údajov a zásady používania súborov cookies.