Kariéra

Špeditér

Miesto práce
Bardejovská 38, Ľubotice-Šarišské Lúky

Druh pracovného pomeru
plný úväzok

Termín nástupu
ihneď

Mzdové podmienky (brutto)
800 - 3 000 EUR/mesiac Mzda sa skladá z pevnej a variabilnej časti. Mzda sa odvíja od výkonu zamestnanca. K základnej mzde sa pripočítavajú provízie za zrealizované prepravy.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti
  • aktívna telefonická komunikácia so zákazníkom a dopravcom
  • oslovovanie nových klientov
  • vytváranie zoznamov oslovených klientov a dopravcov
  • zasielanie cenových ponúk klientom a dopravcom
  • pravidelné zasielanie reportingu nadriadenému
  • starostlivosť o zákazníka
  • spolupráca s obchodným oddelením
  • sledovanie trhového prostredia, konkurencie
  • organizácia a riadenie logistiky a medzinárodnej prepravy
  • prípravy harmonogramov prepravy
  • návrh optimálnej dopravy
Zamestnanecké výhody, benefity
  • práca v stabilnej spoločnosti
  • práca v mladom kolektíve
  • stály pracovný čas: od 8:00 do 17:00 hod.
  • jednozmenný pracovný čas
  • pozícia vhodná aj pre absolventa
  • možnosť kariérneho rastu (1.) obchodník 2.) dispečer 3.) špeditér)
Informácie o výberovom konaní
  • životopis - s fotkou, v slovenskom jazyku
  • odporúčanie od bývalého zamestnávateľa (nie je podmienkou)

Požiadavky na zamestnanca

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním
  • stredoškolské s maturitou
  • nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
  • študent vysokej školy
  • vysokoškolské I. stupňa
  • vysokoškolské II. stupňa
Jazykové znalosti
  • Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2) ALEBO:
  • Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) ALEBO:
  • Taliansky jazyk - Mierne pokročilý (B1)
Ostatné znalosti
  • Microsoft Word - Pokročilý
  • Microsoft Excel - Pokročilý
  • Internet - Pokročilý
Vodičský preukaz
  • B
Pozícia je vhodná pre absolventa
  • Áno
Osobnostné predpoklady a zručnosti
  • odolnosť voči stresu
  • zodpovednosť
  • organizovanie a plánovanie práce
  • komunikácia (jednanie s ľuďmi)
  • kultivovaný slovný prejav, schopnosť vyjadrovať sa
  • rozhodnosť
  • okamžité riešenie vzniknutých situácií
  • pružnosť v myslení (adaptabilita, flexibilita, improvizačné schopnosti)
  • samostatnosť
  • jazykové znalosti

Inzerujúca spoločnosť

Stručná charakteristika spoločnosti

Sme dopravno-špedičná spoločnosť, ktorá pôsobí na dopravnom trhu už viac ako 30 rokov.
Zaoberáme sa cestnou, leteckou a námornou prepravou.

Našou víziou je dostať sa do 5 -7 rokov medzi 1. desiatku spoločností na Slovensku zaoberajúcich sa špedíciou. Naši klienti si na nás vážia to, že sme vždy dostupní a nikdy sa im neotáčame chrbtom. K splneniu daného cieľa potrebujeme získavať neustále nových klientov, nových dopravcov a špeditérov, ktorí budú zodpovední, pracovití, neodbytní, s dobrým prehľadom o situácii na dopravnom trhu, s vynikajúcimi komunikačnými a jazykovými znalosťami hlavne v AJ a NJ.

K naplneniu daného cieľa nám nič nebráni. Všetci v teame sme pozitívne naladení, chceme stále napredovať a neustále sa zlepšovať. Naši zamestnanci si na práci u nás najviac vážia pohodovú pracovnú atmosféru, veľkú mieru slobody s cieľom neustále sa zlepšovať a ísť vpred .U nás v práci nie sme len kolegovia, ale priatelia, ktorí si radi pomáhajú. Je tu rodinná atmosféra a naši ľudia sa tešia, keď sa druhému darí.

Ak ste ochotní pomôcť nám naplniť tieto ciele a naša ponuka Vás zaujala, pošlite nám Váš životopis.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Stanislava Hudáková
Tel.: +421917853675
E-mail: stanislava.hudakova@doprex.sk

Ísť späť

Objednajte si u nás prepravu

Zadajte online dopyt na prepravu a my vám poskytneme naše služby medzinárodného a vnútroštátneho zasielateľstva a dopravy.